Ranking F1 2010-2019

Ranking F1 2010-2019

13 grudnia, 2019 Wyłącz przez Marek

Kierowcy 2010-2019

Kierowcy PKT eF1 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
1.Lewis Hamilton3378223335287321334343397366381391
2.Sebastian Vettel3261173417386385276314322332357299
3.Fernando Alonso235136838338834028797218108162
4.Kimi Räikkönen2229388275237226311299302191
5.Felipe Massa2142357292322269238231235198
6.Nico Rosberg2044195234255289337319415
7.Sergio Perez2039173223244205220302251211210
8.Daniel Ricciardo198946247171300212390228221174
9.Valtteri Bottas1985157303241274343319348
10.Jenson Button1738227368323263267113177
11.Nico Hulkenberg16558269219252155237153181181
12.Max Verstappen1347167326218304332
12.Romain Grosjean1347209245120160180170153110
14.Mark Webber1190178385331296
15.Kevin Magnussen1052233153143208315
16.Carlos Sainz938128215153219223
17.Adrian Sutil86834925017693
18.Danill Kvyat81315121516599183
19.Pastor Maldonado693134187149112111
20.Paul di Resta688244251193
21.Michael Schumacher646180294172
22.Bruno Senna64132989223
23.Kamui Kobayashi5999421622564
24.Heikki Kovalainen58127812715818
25.Marcus Ericsson5786314012987159
26.Jean-Eric Vergne510202144164
27.Vitaly Petrov493116225152
28.Esteban Ocon49255246191
29.Charles Leclerc481166315
30.Lance Stroll457157134166
31.Pierre Gasly42437156231
32.Esteban Gutierrez40416591148
33.Vitantonio Liuzzi40334162
34.Jarno Trulli364257107
35.Karun Chandhok3273225
36.Sakon Yamamoto306306
37.Christian Klien305305
38.Stoffel Vandoorne29613130153
39.Felipe Nasr292160132
40.Timo Glock2865093143
41.Jaime Alguersuari27469205
42.Sebastien Buemi25367186
43.Robert Kubica24516976
44.Alexander Albon243243
45.Jolyon Palmer23013199
46.Rubens Barrichello22740187
47.Pascal Wehrlein217110107
48.Nick Heidfeld19873125
49.Charles Pic19410193
50.Lando Norris191191
50.Max Chilton1799188
52.Jules Bianchi1789484
53.Pedro de la Rosa178741391
54.Antonio Giovinazzi1509141
55.Brendon Hartley13014116
56.Jerome d’Ambrosio11910316
57.Sergey Sirotkin109109
58.George Russell103103
59.Narain Karthikeyan963462
60.Giedo van der Garde8888
61.Will Stevens78474
62.Roberto Merhi6565
63.Lucas di Grassi5555
64.Rio Haryanto4242
65.Alexander Rossi2828

Konstruktorzy

Team PKT eF1
Ferrari6320
Mercedes6233
Force India Mercedes4343
Red Bull Racing Renault3203
McLaren Mercedes3184
Sauber Ferrari2748
Williams Mercedes2299
Renault2168
Red Bull Racing TAG Heuer1686
Lotus Renault1622
HRT Cosworth1557
Haas Ferrari1427
STR Ferrari1291
Red Bull Racing1257
McLaren Honda856
Williams Renault716
Scuderia Toro Rosso Honda658
Caterham Renault622
STR Renault610
Red Bull Racing Honda603
Lotus Cosworth535
Marussia Cosworth429
Toro Rosso Ferrari381
Racing Point BWT Mercedes376
Williams Cosworth361
RBR Renault351
Marussia Ferrari339
Alfa Romeo Racing Ferrari332
McLaren Renault315
Virgin Cosworth301
Lotus Mercedes271
MRT Mercedes207
Toro Rosso150

Ranking oparty jest o historyczne dane zawarte na stronie formula1.com W zestawieniach uwzględnia się kierowców i zespoły, które zostały sklasyfikowane na mecie poszczególnych wyścigów. 

Ilość punktów za poszczególne wyścigi odpowiada ilości bolidów, które stanęły na starcie danego grand prix. Liczba bolidów odpowiada maksymalnej wartości przyznanej za pierwsze miejsce w wyścigu. 
Kolejne miejsca punktowane są o jedno oczko niżej.