Ranking F1 2000-2009

Ranking F1 2000-2009

Wrzesień 29, 2019 Wyłącz przez Marek

Kierowcy

Kierowcy PKT eF1 00 01 02 03 04 05 06 07 08 09
1. Rubens Barrichello2225259251234191299223225158124261
2. Michael Schumacher2003273314346260316206288
3. Kimi Räikkönen1878161102237154279211303230201
4. Fernando Alonso183981183213309318319237179
5. Jenson Button1726145135148135257167213123126277
6. David Coulthard1696280256208167181173160137134
7. Nick Heidfeld16665917819513294117202252268169
8. Giancarlo Fisichella15981821311216420220327520574141
9. Jarno Trulli1580129122110160203191143157201164
10. Ralf Schumacher138816419022520595235147127
11. Felipe Massa1379120165167274289263101
12. Mark Webber117911111811817497137196228
13. Juan Pablo Montoya105811723322521916995
14. Jacques Villeneuve8521851701268632147106
15. Lewis Hamilton789315289185
16. Nico Rosberg693115192176210
17. Robert Kubica67966208264141
18. Heikki Kovalainen607227231149
19. Takuma Sato59411715163748212023
20. Mika Hakkinen469288181
21. Olivier Panis4451567982128
22. Sebastian Vettel43450167217
23. Heinz-Harald Frentzen40610411784101
24. Timo Glock39229180183
25. Pedro de la Rosa3726991981698
26. Eddie Irvine36116594102
27. Christian Klien33712712981
28. Alexander Wurz31915216151
29. Mika Salo316184132
30. Jos Verstappen2988913574
31. Jean Alesi27058212
32. Vitantonio Liuzzi266231298529
33. Kazuki Nakajima26213149100
34. Tiago Monteiro23714493
35. Cristiano da Matta21214270
35. Christijan Albers212869234
37. Adrian Sutil191723287
38. Nelson Piquet Jr.18011763
39. Ricardo Zonta1691351618
40. Sebastien Bourdais16410658
41. Scott Speed16112932
42. Pedro Diniz135135
43. Marc Gene133971620
44. Gaston Mazzacane12211111
45. Luciano Burti11412102
46. Anthony Davidson1109515
47. Johnny Herbert106106
47. Antonio Pizzonia106424222
49. Narain Karthikeyan102102
50. Enrique Bernoldi1007624
51. Sebastien Buemi9393
52. Zsolt Baumgartner861076
53. Allan McNish7777
54. Ralph Firman7373
55. Robert Doornbos643529
56. Alex Yoong60753
57. Justin Wilson5959
58. Tarso Marques5858
59. Sakon Yamamoto451728
60. Gianmaria Bruni4444
61. Nicolas Kiesa4141
62. Giorgio Pantano3838
63. Patrick Friesacher3131
64. Romain Grosjean2727
64. Kamui Kobayashi2727
66. Tomas Enge2020
66. Franck Montagny2020
68. Jaime Alguersuari1717
69. Luca Badoer1111
70. Yuji Ide1010

Konstruktorzy

Team PKT eF1
Ferrari5132
McLaren Mercedes4426
Renault3209
Toyota2404
Williams BMW2209
Sauber Petronas1887
Bar Honda1748
Sauber BMW1691
Jaguar Cosworth1175
Williams Toyota991
Honda969
Red Bull Renault604
STR Ferrari593
Brawn Mercedes538
Minardi Cosworth446
RBR Renault445
Super Aguri Honda382
Jordan Honda371
Benetton Playlife334
RBR Cosworth325
Jordan Ford308
RBR Ferrari270
Benetton Renault266
STR Cosworth258
Force India Mercedes257
Jordan Toyota246
Prost Acer243
Jordan Mugen Honda233
Williams Cosworth212
Arrows Asiatech211
Minardi Fondmetal208
MF1 Toyota185
Minardi Asiatech164
Arrows Supertec158
Minardi European146
Spyker Ferrari134
Prost Peugeot117
Arrows Cosworth108
Force India Ferrari106

Ranking oparty jest o historyczne dane zawarte na stronie formula1.com W zestawieniach uwzględnia się kierowców i zespoły, które zostały sklasyfikowane na mecie poszczególnych wyścigów. 

Ilość punktów za poszczególne wyścigi odpowiada ilości bolidów, które stanęły na starcie danego grand prix. Liczba bolidów odpowiada maksymalnej wartości przyznanej za pierwsze miejsce w wyścigu. 
Kolejne miejsca punktowane są o jedno oczko niżej.